SERVİSLER

"İN" çözümleri, "ON" konumuna getiren İNON; kaliteliyi uygun fiyatlarla buluşturmanın yanı sıra inovatif proje çözümleri sunuyor.

PROJE ANALİZİ

Proje analizi bizim için başarılı bir projenin başlangıç noktasıdır. İNON olarak yapılacak projenin ilk önce fizibilite raporlarını oluşturuyoruz. Inception aşamasıyla projelendirilecek mekanı yerinde keşfediyor, artı değer sağlayacak unsurları tespit ediyoruz. Analiz sonuçlarını malzeme seçiminden, tasarımına kadar tüm aşamalarda kıstas alıyoruz.

PROJE TASARIMI

Proje analizinde elde ettiğimiz sonuçlara göre projenin tasarımlarını ve uygulamalarını çiziyoruz. Kağıt üstünde çizdiğimiz her tasarım bizim için projenin bitiminden sonra çekilen fotoğrafı ve taahütnamesi niteliğindedir. Bu tasarımlara göre projenizi aydınlatacak inovatif ürün seçimini yapıp uygulama aşamasına geçiyoruz.

MALZEME SEÇİMİ

Analiz sonuçlarında uygun bir şekilde tasarlanan bizzat üreterek veya seçerek temin ediyoruz. Bu sırada aydınlatmanın projeye olan uygunluğunu çok önemsiyoruz. Led ürünler sayesinde kar etmenizi göz önünde bulundurarak fayda sağlamayı amaçlıyoruz. İnovatif çözümlerle uygulama aşamasına hazır hale getiriyoruz.

PROJE YAPIMI

Proje analizi ile başlayan, ürün tasarımı ile devam eden prosesimizin son aşamasında inovatif çözümlerimizin son kalite kontrolünü yapıyoruz. Bu aşamamadan sonra da ürünlerimizin sevkiyatını yapıp başarıyla hayata geçiriyoruz. "İN" çözümleri "ON" konumuna getiriyoruz.